Nusret Pllana dhe Hanëmshahe Ilazi të ftuarit e kësaj jave në Oxygen!

Oxygen është formati televiziv i cili i ka rezistuar më së shumti kohës dhe ka arritur të jetë shumë i shikuar për vite të tëra. Autori dhe moderatori i këtij formati televiziv, Besim Dina tashmë ka nisur sezonin e ri të këtij formati televiziv.

Këtë javë e ftuar në formatin televiziv që ka vite që thyen rekorde të shikueshmërisë do të jenë Nusret Pllana dhe Hanëmshahe Ilazi.

Ata do të tregojnë detaje të librit të tyre me titull “Fëmijët martirë  të Kosovës”./

Këtë të shtunë duke nisur nga ora 20:45 në ekranin e Klan Kosova./OnAir

Postime Te Ngjajshme

Next Post

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.